CSOB ČSOB poskytla úvěr ve výši 1,6 miliardy korun společnosti Crestfallen/Office Star 14 ze skupiny PPF Group. Úvěr je určen na financování již realizovaného projektu - budovy ústředí České pojišťovny v Praze 4-Pankráci.

Administrativní budova o 7 nadzemních a 3 podzemních podlažích, s čistou podlahovou plochou 22,400 m2 a s téměř 320 parkovacími místy, kde postupně bude pracovat 2200 zaměstnanců centrály ČP, byla dokončena v létě tohoto roku.

Čtěte také

PPF Group byla zastoupena advokátní kanceláří White & Case, ČSOB v procesu uzavírání úvěrové smlouvy zastupovala advokátní kancelář Baker & McKenzie.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru