Společnost Cetelem poskytla za prvních devět měsíců letošního roku úvěry za devět miliard korun, což představuje 12procentní nárůst oproti stejnému období v loňském roce.

Čtěte více:

 „Výsledky za první tři čtvrtletí ukazují, že Cetelem zůstává klíčovým hráčem mezi poskytovateli spotřebitelských úvěrů na českém finančním trhu,“ řekl generální ředitel společnosti Václav Horák.

Největší nárůst ze všech produktů společnosti zaznamenaly Osobní půjčky Cetelem, které narostly o 21 procent, a kreditní karty Aura, kterými klienti Cetelemu uskutečnili o 35 procent více plateb než loni. Splátkový prodej se za tři čtvrtletí zvýšil, a to meziročně o 11 procent.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru