Bývalý moderátor televizních novin na TV Nova Pavel Zuna (40 let) se od září stane šéfredaktorem zpravodajství televize Prima. TV Prima o tom informovala v tiskové zprávě. Dosavadní šéf zpravodajství Jiří Závozda se stane šéfredaktorem publicistiky. Ke změně ve vedení zpravodajství přistoupila Prima TV po téměř sedmi letech.

"Musím se samozřejmě podrobně se zpravodajstvím seznámit, poté přijdou na řadu dílčí i některé výrazné změny," uvedl Zuna, který bude i nadále na Primě moderovat soutěžní pořad Ber nebo neber.

Zuna opustil Novu loni 30. června na protest proti změnám, které v televizi zavedlo nové vedení. Působil tam šest let a prošel funkcemi šéfa zpravodajství, náměstka programového ředitele a moderátora hlavní zpravodajské relace Televizní noviny. Předtím pracoval v České televizi a firmě Philip Morris ČR.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru