Budějovický Budvar v letošním roce investuje do nových přepravek a sudů přes 50 milionů Kč. Společnost nakoupí celkem 250 000 přepravek a 13 100 kusů sudů. Investice do přepravek je odhadována na 26 milionů korun, nové sudy přijdou na 28 milionů korun.

"Rozhodli jsme se nakoupit celkem 250 000 kusů přepravek pro značky Budweiser Budvar i Pardál, které nezbytně potřebujeme pro plynulé uspokojování tuzemských objednávek i rostoucí poptávky v zahraničí," uvedl v tiskové zprávě pro server iHNed.cz obchodní ředitel společnosti Robert Chrt, obchodní ředitel Budějovického Budvaru.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru