Jedná se už o 10. čtvrtletí v řadě, kdy společnost zabývající se technologickou bezpečností dosáhla rekordních příjmů. Ty vzrostly meziročně o 14 procent a dosáhly výše 314 milionů dolarů. Výnos na akcii podle mezinárodních účetních standardů GAAP vzrostl meziročně o 55 procent na 0,30 dolarů na akcii. Výnos nevztažený ke standardům GAAP (non-GAAP) vzrostl meziročně o 31 procent na 0,41 dolarů na akcii.

Příjmy v oblasti Severní Ameriky dosáhly výše 163 milionů dolarů, což představuje 52 procent veškerých příjmů společnosti a znamená nárůst 8 procent oproti 151 milionů dolarů ve stejném období roku 2006. Mimo oblast Severní Ameriky dosáhly příjmy výše 151 milionů dolarů (nárůst o 20 procent ve srovnání se 126 miliony dolarů ve druhém čtvrtletí 2006). Příjmy v oblasti EMEA (Evropa, Afrika, Blízký východ) vzrostly o 14 procent, v Japonsku o 15 procent, v oblasti Asie-Pacifik o 53 procent a v Latinské Americe o 80 procent.


Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru