České dráhy nasadí na regionální tratě v Ústeckém kraji další dva motorové vlaky Regionova, které vznikají přestavbou letitých vozů řady 810. První dvě modernizované soupravy v Ústeckém kraji jezdí od února na Děčínsku. Nové vlaky by se měly na kolejích objevit v prosinci, kdy začnou platit i nové jízdní řády. ČTK to dnes sdělila mluvčí Ústeckého kraje Veronika Kindlová. Kraj dopravce požádal, aby soupravy Regionova jezdily na železniční trati Most - Louny - Domoušice - Rakovník. Vůbec poprvé se dostala Regionova do pravidelného provozu loni v květnu ve Zlínském kraji.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru