Nejen autobusy ale i hotely chce v budoucnu provozovat společnost Student Agency, která už zakoupila jeden z nejvýznamnějších domů v Brně, renesanční Dům pánů z Lipé a staví první hotel v Praze. Informoval o tom server Aktuálně.cz s odvoláním na majitele Student Agency Radima Jančuru, podle něhož je investice do nemovitostí méně riziková než do zmíněné autobusové dopravy.


Jančura potvrdil, že firma již začala připravovat v Praze první hotel, jehož výstavba má přijít až na sedmdesát milionů korun. Dále informoval, že Student Agency má v plánu vybudovat ve všech krajských městech síť čtyřhvězdičkových hotelů zaměřených především na obchodní klientelu.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru