Americká firma Apple začala ve Spojených státech amerických prodávat nové multimediální zařízení Apple TV, které umožňuje na televizní obrazovce sledovat filmy, přehrávat hudbu a prohlížet fotografie, které si uživatel uložil na počítači. Apple TV pracuje prostřednictvím bezdrátového spojení. Přístroj je schopen přenést na obrazovku obsah skoro v takové kvalitě jako přehrávač DVD. Může uchovat až 50 hodin videa, 9000 skladeb nebo 25.000 fotografií, případně libovolnou kombinaci všech tří formátů až do naplnění kapacity paměti.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru