Hudební televize MTV hodlá spustit kanál pro Českou republiku v roce 2008 a v současnosti kvůli tomu jedná s jedním či dvěma potenciálními místními partnery. Bude konkurovat hlavně české hudební televizní stanici Óčko, napsal Czech Business Weekly Online. Serveru to sdělil Bhavneet Singh, úřadující šéf MTV Emerging Markets, která je součástí mezinárodní divize MTV Networks International (MTVNI). MTV se v Česku utká se silnou konkurencí. Hudební stanice Óčko z německé skupiny Mafra je největší kanál mimo pozemní vysílání.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru