Společnost INVEA-TECH se zaměřuje na monitorování a vyhodnocování provozu počítačových sítí. Spolu s firmou AdvaICT, kterou před nedávnem koupila, monitorují prostřednictvím svého řešení FlowMon (viz infobox) dohromady až polovinu síťového provozu v Česku.

Aktivní jsou ale po celém světě. Úspěšněji se jim ale proniká na trhy východně od Česka.

"Pokud chcete uspět ve Spojených státech, tak je to o založení americké firmy," říká místopředseda představenstva INVEA-TECH Pavel Čeleda.

V rozhovoru pro IHNED.cz se společně s technickým ředitelem firmy Pavlem Minaříkem dotkli i úrovně kybernetické bezpečnosti v Česku. Ta je podle nich stále v plenkách.

"V posledních letech se hodně zlepšila, ale máme pořád co dohánět a zlepšovat," popisuje Čeleda situaci.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • České firmy mají sice dobrou pověst v oblasti počítačové bezpečnosti, v USA se ale těžko prosazují. Co není americké, jen pomalu získává důvěru tamních zákazníků, říká místopředseda představenstva firmy INVEA-TECH Pavel Čeleda. Poukazuje i na málo rozvinutou kybernetickou ochranu Česka.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.