V rámci setkání spolku klasických liberálních intelektuálů a ekonomů Mont Pelerin Society do Prahy zavítal i zakladatel a spoluvlastník Saxo Bank Lars Christensen. V Praze stihl i prezentaci pod hlavičkou Saxo Bank, kde se podělil o své politické, ekonomické i vizionářské názory.

Lars Christensen není jen ekonom, ale i podnikatel, který vybudoval nadnárodní a světově uznávanou společnost. Proto mají jeho názory trochu jiný rozměr než stanoviska běžných ekonomů.

Několik z nich server iHNed.cz exkluzivně přináší:

Rozsah evropské finanční krize je mnohem větší, než trhy zatím akceptovaly. Názory, že by za celou krizi mělo zaplatit Německo, nejsou jen naivní, ale neuskutečnitelné. Taky bychom měli zapomenout na přesvědčení, že jediným řešitelem krize je Evropská centrální banka.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru