Tuzemští mobilní operátoři zákazníky neustále ujišťují, že mezi nimi panuje tvrdá konkurence. Z řady vybočila - a reálný stav daleko přesněji popsala - jen mluvčí T-Mobilu Martina Kemrová, která před více než rokem HN řekla:

"Vývoj českého trhu je odlišný - stabilně rozdělený mezi nižší počet operátorů, kteří se dosud zdrželi drastických cenových kroků, které by devalvovaly trh."

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ostrý konkurenční boj se Česku vyhýbá obloukem. Na rozdíl od jiných evropských zemí u nás zatím nepůsobí ani virtuální operátoři. Proč jsou v Česku dražší tarify než jinde? Jak získat levnější volání? Kdy se dočkáme virtuálních operátorů? Na tyto a další otázky bude od 10:00 hodin právě odpovídá redaktor HN Ondřej Malý.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru