Porotci ankety Hospodářských novin TOP 25 žen českého byznysu nejprve sestavili deset oborových žebříčků, tedy nominovali deset kandidátek z řad vlivných českých manažerek a podnikatelek. Pak teprve sestavili žebříček 25 nejvýznamnějších žen.

Ve speciálním magazínu věnovaném soutěži TOP 25 žen českého byznysu, který vychází v Hospodářských novinách ve čtvrtek 27. listopadu, najdete portréty vítězek jednotlivých kategorií.

V oborových žebříčcích zvýrazňujeme vždy jen vítězku, další dámy jsou pak seřazeny v abecedním pořadí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Také v letošním jubilejním X. ročníku sestavila odborná porota deset oborových žebříčků.
  • Podívejte se, které dámy vévodí jednotlivým odvětvím.
  • Mezi porotci ankety byli i šéfredaktoři Hospodářských novin či týdeníku Ekonom, a také jedna z žen desetiletí soutěže Magdalena Souček z EY.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.