Když provádí energický šéf Eric Van der Kleij návštěvy po "svém" 39. patře londýnského mrakodrapu 1 Canada Square, ukazuje tu na "iPad Coffee Machine". Neboli kávovar schovaný z větší části do kredence a ovládaný na dálku pomocí tabletu. "A tohle je úplně nejdůležitější předmět na celém patře - cookie bell," říká s odkazem na zvonek, kterým se všichni obyvatelé rozsáhlého patra svolávají k odpoledním sušenkám.

Neformální atmosféra je dozajista něco, co ke startupovým akcelerátorům patří, ale tím ten londýnský nijak nevybočuje. Prostor pojmenovaný po své poloze Level 39 nijak neohromí ani jiným vybavením - většina kanceláří je velmi stroze zařízených a na nájemníky tam v podstatě čekají jen stoly a zásuvky. Co víc také technologické firmy potřebují…

Kleij neohromí ani tím, když řekne, že toto coworkingové centrum je největším evropským prostorem pro akcelerační programy specializující se na finanční technologie. Jen v Londýně jsou totiž mnohem větší startupové "huby". Ať už samotné obří TechCity nebo v prostorách olympijského parku nedávno otevřené Here East.