Vítejte na portálu pro malé a střední firmy

Právě jste na portálu ProByznys.info, který přináší obsah a praktické nástroje malým a středním firmám i drobným živnostníkům.

Soutěž Česká inovace, která v předchozích ročnících pomohla desítkám projektů, je platformou pro inovativní projekty v rámci České republiky. Hlásit se mohou nápady a inovace od jednotlivců přes malé i velké firmy až po veřejnou správu.

Cílem soutěže je rozpoznat perspektivní inovace, ocenit jejich autory a podpořit další uplatnění v praxi. Ale soutěž dává inovátorům také prostor pro zviditelnění nápadů, nalezení potenciálních partnerů a vzájemnou výměnu zkušeností.

"Naší snahou je přinést inspiraci dalším. Samotný nápad je prvním krokem, ale opravdovou inovaci dělá až samotná realizace," uvedl při vyhlášení soutěže Roman Šiser, ředitel České inovace.

Oceněné Inovace podobně jako v minulých ročnících budou mediálně zviditelněny, získají konzultační podporu pro další rozvoj, přístup k finančním zdrojům a kontakty. Podle Davida Vrby, generálního ředitele firmy 3M, Česká inovace "vytváří zkratky mezi lidmi a ekosystém pro rozvoj inovací". Soutěž pak se orientuje především na praktickou podporu komerčního uplatnění nápadů.

V prvním ročníku se do soutěže přihlásilo 64 projektů, loni pak 110 a přes sto přihlášek by mělo dorazit i letos, věří Šiser. Jaká kritéria bude porota hodnotit a jak a kde se přihlásit? Celý článek čtěte ZDE.

 

Doporučujeme si dále přečíst:

 

 

Vyzkoušejte si portál pro malé a střední firmy - VÍCE O PORTÁLU ZDE

REGISTRUJTE SE ZDARMA - ZDE