Aktivní ve světě byznysu byli už za socialismu, i když slovem podnikání by to Jiří Vávra ani Michal Geisler prý neoznačili. Možná přílišná skromnost, každopádně v omezených mantinelech komunismu oba dokázali být mnohem podnikavější než většina populace. V elektronickém oboru, kterému rozuměli, už tehdy vyráběli a prodávali. Podomácku, ale úspěšně.

Nejpozoruhodnější ovšem je, že spolu oficiálně spolupracují už více než 25 let, neoficiálně mnohem déle a klape jim to výtečně. Na pracovišti si umějí vyjít vstříc a není nic výjimečného, že spolu čas od času tráví i volné chvíle. V pátek v podvečer, když opustí společnou firmu Enika CZ, stačí zavolat na mobil jednoho z nich, s velkou pravděpodobností jsou k zastižení na jednom místě, stejně tak nezřídka i o dovolených. Takové firemní manželství.

Dobře ho vystihli pracovníci firmy, kteří právě loni k čtvrtstoletí společnosti vytvořili fotomontáž svatební fotografie Jiřího Vávry a Michala Geislera. Je jejich spoluvlastnictví Eniky tedy manželstvím z rozumu, nebo z lásky ke společnému podnikání?