Tranzit mezi Asií, západem USA a Kanadou bude napojen na větší počet odesílacích míst v Asii včetně takových obchodních center, jako jsou Singapur, Kuala Lumpur, Bangkok a Manila, a významný počet měst po celé Číně, odkud bude možné využívat přípoje do Los Angeles a velké části západu USA a Kanady s doručením do následujícího dne. Pro zákazníky v mnoha asijských městech to představuje první možnost využít jednodenní expresní přepravu na této důležité mezinárodní lince.

Díky novému spoji z Los Angeles přímo do hlavního evropského překladiště společnosti DHL v německém Lipsku budou mít zákazníci z Kalifornie možnost objednat vyzvednutí zásilky, která směřuje do Evropy, kurýrem DHL až o tři hodiny později.

Kapacitu a spolehlivost služeb na nové trase podpoří nasazení tří nákladních letadel typu Boeing 777F provozovaných aerolinkami Southern Air. V září 2011 vydala společnost DHL zprávu, že podepsala víceletý kontrakt s touto firmou na provoz strojů na mezinárodních trasách spojujících americké kontinenty, Asii a Střední Východ. První z těchto tras kolem světa – z Hongkongu do expresního překladiště v Cincinnati, do Bahrajnu a zpět do Hongkongu – je již v provozu.

S dalšími nákladními letadly vzroste celkový počet strojů typu B777F globálního letového parku společnosti na 12. Tento prostředek má spotřebovat o 20 až 25 % méně paliva a na mezikontinentálních trasách má vynikající nadprůměrné užitečné zatížení umožňující nepřetržitou obsluhu několika trhů, a tím i rychlejší doručování.