S.Oliver razí slogan „REAL FASHION FOR REAL PEOPLE“ a podle tohoto se odvíjí i aktivita značky v komunikaci se zákazníky. Výjimečnost a pohodlí patří k přidaným hodnotám, jaké svým členům poskytuje Zákaznický klub s.Oliver, který funguje jednoduše a velmi efektivně za pomoci mobilní a internetové komunikace.

Novým Country Managerem oděvní značky s.Oliver se stal Vladislav Hypš, který v této pozici povede aktivity společnosti v České republice a na Slovensku. V posledních třech letech působil jako ředitel outletových center Freeport International Outlet a posléze ve Fashion Arena Outlet Centre. Několik let pracoval také v managementu řetězce obchodních domů Kika. Cílem Vladislava Hypše je využít svoje zkušenosti nejen v oblasti retailu, ale i property managementu, a přispět tak k efektivnímu a dynamickému rozvoji společnosti.

 

Na pozici Marketing Coordinator do společnosti s.Oliver CZ/SK nastoupila Pavla Pirklová. Ve své pozici je zodpovědná zejména za rozvoj marketingových aktivit, věrnostní program a za externí a interní prezentaci značky. Přichází z LPP Retail Czech Republic, kde několik let působila jako marketingová manažerka pro oděvní značku Reserved.